Bilgi, deneyim ve tutkuyla…

Ortaklıklar

Kurumsal iş birliğinin inovasyon ve gelişim üzerindeki öneminin farkında olan NUMAŞ; Acrome, Bernhardt Design ve Deberenn gibi şirketlerle kurduğu ulusal ve uluslararası ortaklıklarla bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını doğru okuyarak üretiyor.

  • 1527494655_infiniti.png
  • 1527494654_deberenn-logo.png
  • 1527494655_acrome-logo.png
  • 1527494654_berhardt-design-logo.png

Felsefesi yenilikçilik, yaratıcılık ve tasarım kültürü olan İtalya merkezli infiniti design; çalışmak, sosyalleşmek, rahatlamak ve misafirlerinizi ağırlamak için canlı renklere sahip, heyecan verici sandalye tasarımlarına imza atıyor.

Fonksiyon, estetik, esneklik ve yenilikçilik kadar konfor ve sağlığı da ön planda tutan tasarımlarıyla uluslararası standartlarda üretim yapan Deberenn, bugün pek çok küresel noktada sandalye ve oturma gruplarıyla yer almaktadır.

Dünyaca ünlü tasarımcılarla iş birliği içinde çalışan Deberenn, ofislerden otellere ve hastanelerden restoranlara kadar tüm yaşam alanları için farklı ihtiyaçlara cevap veren pek çok tasarıma imza atmaktadır.

ACROME, 2013 yılında, robotik ve mekatronik sistemlerin geliştirilmesi ve inovasyonu alanlarındaki ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Aynı yıl National Instruments (NI) ile global ortaklık kuran ACROME, endüstri ve ekonomi alanında daha geniş bir kitleye ulaşarak yeni projeler geliştirmeye başlamıştır.

2016 yılında ise, dirençli ve yüksek hassasiyete sahip kontrol sistemleri için mühendislik eğitmenlerinin ve araştırmacıların ihtiyaç duyduğu ekipmanları üreten Quanser’in Türkiye distribütörü olmuştur.

1889 yılında John M. Bernhardt tarafından kurulan Bernhardt, kısa bir süre içinde büyüyerek ürün grubunu genişletmiş ve ABD’nin yanı sıra dünyanın farklı kıtalarında satış mağazaları açmıştır.

Bugün pek çok uluslararası tasarımcıyla iş birliği içinde çalışan Bernhardt, tasarımda mükemmellik anlayışı ile tüm dünyada tanınan bir markadır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.